VD och byggmästare

Carl Ottosson

VD

0470-749108
carl.ottosson@ottossonbygg.se

Lennart Ottosson

Byggmästare

Kontor

Eva Ottosson

Personal, kvalitet & miljö

Hilda Lund

Kalkyl

Hillevi Ottosson

Administration

Cecilia Rinaldo

Ekonomi

Ann-Sofie Jönsson

Ekonomi

Isac Sandberg

Kalkyl

Produktion

Andreas Stensson

Platschef

Växjö: 0470-749106
andreas.stensson@ottossonbygg.se

Rebecca
Hellgren

Arbetsledare

Emmaboda: 0471-10197
rebecca.hellgren@ottossonbygg.se

Pierre Sjöholm

Platschef

Tingsryd: 0477-55590
pierre.sjoholm@ottossonbygg.se

Viktor Svensson

Arbetsledare

Alvesta: 0738-22 02 95
viktor.svensson@ottossonbygg.se

Aki
Tsomidis

Arbetsledare

Växjö: 0470-749105
aki.tsomidis@ottossonbygg.se

Ola
Sandberg

Platschef

Lessebo: 0478-31655
ola.sandberg@ottossonbygg.se

Robin Andersson

Arbetsledare

Lessebo: 0478-31568
robin.andersson@ottossonbygg.se

Simon Garnegård

Arbetsledare

Tingsryd: 0477-45550
simon.granegard@ottossonbygg.se

Vi täcker södra Småland

Vi är alltid redo att räkna på nya jobb och ser fram emot kontakt. 

Kontakt

Är du osäker på vem du ska kontakta? Fyll i fälten nedan så återkommer vi snarast!